Výstava The Best of Czech Press Photo v Copy General

Czech Press Photo v Copy General

 

Přijměte naše pozvání na prestižní fotografickou výstavu The Best of Czech Press Photo (1995 – 2016), kde uvidíte ty nejlepší fotografie s titulem Fotografie roku za celou historii soutěže.

Vítězné fotografie jednotlivých ročníků máte jedinečnou možnost zhlédnout na pobočce Copy General v ulici Radlická 12. Výstava je k vidění od 17. října až do 7. listopadu dle otevíracích hodin pobočky a také o víkendech.

Pokud navíc navštívíte výstavu ve dnech 17. nebo 18. října, získáte malý dárek a možnost zapojit se do soutěže o hodnotné ceny – hlavní výhrou je polaroid firmy FujiFilm.

Vstup je pro všechny zdarma.
Těšíme se na vás!

 

O soutěži Czech Press Photo
Czech Press Photo je soutěž a následná výstava přinášející nezávislé autentické obrazové svědectví o životě, tak, jak je vidí doma i ve světě profesionální fotožurnalisté žijící v České nebo Slovenské republice. 
Cílem soutěže i výstavy, které se konají každoročně od r. 1995, je umožnit veřejnosti být očitým svědkem událostí uplynulého roku a rovněž snaha motivovat fotografy v každodenním stereotypu jejich práce k osobním přístupům a tak stimulovat rozvoj samotného média fotografie. 
Snímky z novinářského hlediska mistrovské musí vyjadřovat významnou událost či problém roku a to jednoduchým citově silně působivým 
a do paměti na první pohled se vrývajícím způsobem.

© 2018 Copy General