Tým Copy General

Baví nás práce, která dává smysl
Máme 6 specializovaných divizí a již více než 27 let vám pomáháme nejen s tiskem, ale také s korespondencí, marketingem a reklamou.
Poznejte nás. 

Shop

Schopnost zhmotnit každé i netradiční představy zákazníků
ideálním výrobním postupem a materiálem je to, co divizi Shop charakterizuje.

Antonín Růžička
Antonín Růžička vedoucí pobočky Senovážné náměstí 26, Praha antonin.ruzicka@copygeneral.cz
Divizi Shop definuje schopnost zhmotnit i netradiční představy každého zákazníka, ideální technologií a materiálem.

Pobočku na Senovážném náměstí jsme pro vás otevřeli už před 27 lety a další ji brzy následovaly. Začali jsme jako první nonstop tiskové centrum v Česku, a dnes vám v oblasti tisku a reprodukce dokážeme vyjít vstříc snad s jakýmkoliv požadavkem.

Jan Kastely
Jan Kastely Vedoucí pobočky Londýnská 57, Praha jan.kastely@copygeneral.cz

Naši největší retailovou pobočku najdete na Londýnské. Je zaměřena zejména na tisk fotografií a následné rámování. Najdete tady nejširší portfolio služeb v oboru a tým na slovo vzatých odborníků, kteří rádi pomohou najít nejvhodnější řešení pro vaši objednávku. Přímo zde sídlí také naše grafička, která je vždy připravena přiložit ruku k dílu.

Pobočka má za sebou už dvě stěhování. Děláme všechno proto, abyste se tady cítili pohodlně a jsme přesvědčeni, že se nám to daří. K dispozici máte komfortní samoobslužnou zónu a dostatek odkládacích ploch pro vaše dokumenty.

Hana Potměšilová
Hana Potměšilová vedoucí pobočky Milady Horákové 4 a Radlická 10, Praha hana.potmesilova@copygeneral.cz
V Holešovicích provozujeme menší pobočku, ale to nic nemění na tom, že zde obsáhneme většinu služeb. Rádi vám pomůžeme s výrobou vizitek, letáků nebo plakátů. Problém nám nedělá ani velkoformátový tisk. Tým zkušených odborníků si poradí s každým vaším požadavkem.
Veronika Netrestová
Veronika Netrestová vedoucí pobočky Dvořákova 13, Brno veronika.netrestova@copygeneral.cz
V naší jediné pobočce na Moravě začínala Veronika jako operátorka. Zdejší dění tak zná od úplného základu. Její tým pomůže zviditelnit vaše podnikání. Vizitky, letáky, plakáty, reklamu ve výlohách nebo na autech – náš grafik zrealizuje každou vaši představu. Umíme i velkoformátový tisk. Chcete banner nebo billboard? Jako by se stalo.
Ludmila Nováková
Ludmila Nováková vedoucí pobočky Prešovská 16, Plzeň ludmila.novakova@copygeneral.cz

Naši jedinou pobočku v Západočeském kraji jsme založili už v roce 1994. Na konci roku 2015 prošla kompletní rekonstrukcí a jsme přesvědčeni, že se u nás budete cítit jako doma. S takřka rodinným přístupem pracujeme i s jednotlivými zákazníky, kterým pomáháme najít vždy to nejlepší řešení.

Krom rozsáhlého portfolia tiskových služeb vám nabízíme odborné poradenství v oblasti fotoproduktů a reklamní označovací grafiky.

Zobrazit celý týmSkrýt tým

Print

Poradenství a profesionální realizace firemních tiskovin je naším hlavním cílem.
Zajišťujeme pro vás rychlý a dokonalý tisk včetně dokončení a dopravy.

Linda Sádlová
Linda Sádlová ředitelka divize Print
Společně se svým týmem intenzivně pracuji na rozšíření a zlepšení služeb klientům. Připravuji nové projekty a produkty tak, aby divize byla každým dnem o stránku napřed. Linda má zkušenosti z oblasti řízení výroby digitálního tisku a zavádění efektivních workflow. Společně se svým týmem intenzivně pracuje na rozšíření a zlepšení služeb klientům. Připravuje nové projekty a produkty tak, aby byla divize každým dnem o stránku napřed. Linda ráda cestuje „bez googlu“, maluje olejem a má ráda sport – hlavně lakros.
Leona Zajíčková
Leona Zajíčková event manažerka a konzultantka pro VIP klienty leona.zajickova@copygeneral.cz
Poskytuji servis pro každý typ akce či konference. S radostí vyřeším všechny vaše tiskové požadavky. Leona pracuje v Copy General od roku 2015. Díky aktivnímu přístupu a profesionální komunikaci v angličtině se ujala pozice manažera eventů a konferencí. Její pracovní náplní je zajišťování kompletního konferenčního servisu - jak pro tuzemské, tak i zahraniční klienty k jejich maximální spokojenosti.
Markéta Kubelková
Markéta Kubelková Obchodní a marketingový specialista marketa.kubelkova@copygeneral.cz
Pavel Klicpera
Pavel Klicpera oddělení péče o zákazníky pavel.klicpera@copygeneral.cz
Pomáhám obchodním zástupcům s péčí o jejich zákazníky.

Pavel pracuje v Copy General od roku 2009. Nejdříve působil na on-site pobočkách, později přešel do obchodního oddělení, kde už pátým rokem pečuje o zákazníky. Svou prací pomáhá obchodním zástupcům pečovat o jejich zákazníky. Jinde navíc zajišťuje servis větších projektů.

Pavel se kromě práce rád věnuje sportu, elektronice a turistice.

Matěj Brož
Matěj Brož obchodní konzultant matej.broz@copygeneral.cz
Zobrazit celý týmSkrýt tým

Plan

Baví nás vymýšlet řešení, která vám přinesou víc času na samotné projektování.

Jaroslav Kasl
Jaroslav Kasl ředitel divize Plan jaroslav.kasl@copygeneral.cz
Baví nás vymýšlet řešení, která zákazníkovi přinesou víc času na samotné projektování. Jarda má za sebou 16 let zkušeností z provozní i obchodní části Copy General. Je hlavou sehraného a zkušeného týmu, který pro vás navrhne jednodušší a efektivnější workflow zpracování projektové dokumentace.
Filip Hančík
Filip Hančík produktový manažer filip.hancik@copygeneral.cz
Sleduji trendy a technologické novinky v oblasti velkoformátového tisku. Filip se zabývá produktovou řadou velkoformátových tiskáren HP DesignJet a PageWide XL. Rád vám poradí, jak zlepšit stávající workflow nebo kde ušetřit použitím vhodné technologie.
Jiří Exner
Jiří Exner specialista na tisková řešení HP jiri.exner@copygeneral.cz
Jirka pro vás vždy najde to nejvhodnější řešení interního tisku dokumentace. Ať už se jedná o malý plotr na tisk náhledů nebo komplexní produkční řešení HP PageWide XL.
Lukáš Vogel
Lukáš Vogel obchodník pro klíčové zákazníky lukas.vogel@copygeneral.cz
Starám se o hladký průběh zpracování zakázek pro velké projektové kanceláře Lukáš už přes 10 let navrhuje ten nejefektivnější způsob zpracování vašich zakázek. Žádný požadavek na extrémní rychlost zpracování ho nepřekvapí a váš projekt bude vždy včas hotový.
Tomáš Stýblo
Tomáš Stýblo obchodník pro klíčové zákazníky tomas.styblo@copygeneral.cz
Tomáš je tu pro vás a vždy vám navrhne to nejvhodnější řešení okolo projektové dokumentace.
Veronika Paloušková
Veronika Paloušková nákupčí, skladový specialista
“Starám se o to, aby se každá zakázka dostala k zákazníkům ve slíbenými termín.” Veronika se podílí na zabezpečení plynulého zásobování a dodávání spotřebního materiálu ke klientům. Stará se, abyste měli vše, co kolem velkoformátových tiskáren potřebujete.
Zobrazit celý týmSkrýt tým

Data

Máme radost z viditelných výsledků.
Těmi pro nás jsou miliony zpracovaných klientských dopisů a elektronických zpráv.

Petr Fučík
Petr Fučík ředitel divize Data
Baví nás práce, která dává smysl a máme radost z viditelných výsledků – zpracovali jsme miliony dopisů a elektronických zpráv. Petr je hlavou dokonale vybalancovaného týmu profesionálů a zastává přísné, ale jednoduché procesy. Tak, aby mělo všechno řád a současně vznikl prostor pro inovace. Je členem vedení společnosti Copy General a ví, že základem úspěchu jsou správní a motivovaní lidé. Proto dlouhodobě dbá na jejich odborný i osobnostní rozvoj. Své vlastní obzory si Petr rozšiřuje cestováním a hudbou. Za obohacující zážitek považuje čas strávený v nepálských Himálajích.
Ondřej Málek
Ondřej Málek obchodní ředitel divize Data ondrej.malek@copygeneral.cz

Ondřej se díky svým manažerským schopnostem a obchodním dovednostem přesunul po několikaleté zkušenosti v divizi Shop do divize Data, kde nyní zastřešuje obchodní oddělení.

Jiří Janda
Jiří Janda vedoucí vývoje a architekt řešení
Musíme to mít v hlavě srovnané, abychom mohli stavět technologicky moderní řešení, která pracují automaticky, bezchybně a jsou snadno rozšiřitelné o další funkce. Jirka to v hlavě srovnané má. Pomohlo tomu i 20 let strávených v České pojišťovně, kde rozvíjel a provozoval systémy na mainframe, tiskové systémy Opus, Elixir AFP Suite a GMC Inspire. Má za sebou víc než 25 let zkušeností se systémy zpracování dokumentů. Víc pro něj znamená už jen rodina, kolo a kytara.
Jaroslav Vogel
Jaroslav Vogel manažer procesů
Chci, aby naše výrobní procesy byly efektivní, bezpečné a veškerá klientská korespondence byla zpracovaná včas, kvalitně a především s nulovou chybovostí. Jarda má zkušenosti s provozem od roku 2002, kdy začínal ve společnosti Xerox a následně pokračoval do Matsushity. Aby byl Jarda v kondici jako naše tiskárny, jezdí pravidelně na kolečkových bruslích. Zvládá i ty terénní s nafukovacími koly. Nejraději trénuje na Šumavě, kam se každoročně vrací.
Daniel Dubský
Daniel Dubský senior analytik a projektový manažer daniel.dubsky@copygeneral.cz
Ať se jedná o projekt funkčního designu dokumentů, převod tiskového střediska nebo implementaci systému na generování dokumentů, na každou práci se těším. Dan má přehled o technologických možnostech, detailně zná výrobní procesy a rád přináší nový pohled na věc. Ve volném čase krom rodiny stíhá zastupitelský post obce a v zimě pravidelně lyžuje.
Michaela Lelek
Michaela Lelek obchodní konzultantka michaela.lelek@copygeneral.cz
S našimi zákazníky ráda objevuji nové oblasti, ve kterých můžeme spolupracovat a následně připravuji cenové nabídky a dokumenty k výběrovým řízením. Michaela se věnuje zákazníkům z oblasti financí, energetiky a telekomunikací. Zajímá se o nejnovější trendy v multikanálové komunikaci a udržuje si nadhled díky sportovnímu létání a rychlým motorkám. 
Zobrazit celý týmSkrýt tým

Direct

Hledání nových cest a lepších řešení pro zákazníky je ta nejzajímavější práce.
A zákazníkům to přináší ovoce v podobě kampaní, které fungují.

Martin Hofmeister
Martin Hofmeister ředitel divize Direct martin.hofmeister@copygeneral.eu
Hledání nových cest a lepších řešení pro zákazníky je ta nejzajímavější práce. A zákazníkům to přináší ovoce v podobě kampaní, které fungují. Martin řídí tým profesionálů v divizi Direct a za každou cenu se snaží najít vždy to nejlepší řešení pro své zákazníky. Jako člen vedení Copy General ví, že za úspěchem stojí spousta práce a tvrdé dřiny.
Marcela Zápotocká
Marcela Zápotocká specialistka na direkt maily
V polygrafii dělám přes 20 let a pořád mě to baví. Marcela polygrafii vystudovala a je v ní opravdu dobrá. Její specialitou jsou direkt maily. Ráda vymýšlí nové a neotřelé přístupy a postupy při řešení klientské korespondence.
Václav Urban
Václav Urban expert na personalizaci
Ať už jde o jednoduchou e-mailovou rozesílku nebo rozsáhlejší kampaň, vždy udělám maximum pro úspěšné dokončení vašeho projektu. Václav tvrdí, že personalizace hýbe světem. A my v Copy General personalizaci ovládáme. Od oslovení klienta, přes personalizaci grafiky, až ke kompletním micrositám, díky kterým dokážeme upoutat pozornost. Tisk, SMS, e-mail a microsity jsou naše každodenní prostředky k dosažení spokojenosti našich klientů.
Zobrazit celý týmSkrýt tým

Display

Kreativita ve výrobě a hledání nových cest nás baví.
Společně s vámi dojdeme k tomu nejlepšímu řešení v oblasti vizuální komunikace.

Daniel Bek
Daniel Bek ředitel divize Display
Kreativita ve výrobě a hledání nových cest nás baví. Společně s vámi dojdeme k tomu nejlepšímu řešení v oblasti vizuální komunikace. Dan se po více jak 20-ti letech působení v Copy General stává šéfem nejmladší divize Display. Jeho specialitou je vizuální komunikace. Se svým týmem hledá nová neobvyklá řešení ve světě reklamy a interiérového designu. Zákazníkům přináší komplexní servis od grafického návrhu až po finální realizaci.
Michal Lachout
Michal Lachout péče o zákazníky divize Display michal.lachout@copygeneral.cz
Spokojený obchodní partner a úspěšná realizace společného projektu je to, co mně v této práci dělá radost.

Michal se stará o klienty divize Display a hledá ty nejlepší způsoby, jak vyhovět jejich přáním. Klientům chce nabídnout dostatečnou přidanou hodnotu a full service. Nebrání se novým výzvám v podobě navrhování a řízení projektů, které nemají na českém trhu obdobu.

Michal rád poslouchá hudbu, zajímá se o moderní technologie a bruslí na in-linech.

Ilona Novotná
Ilona Novotná péče o zákazníky divize Display ilona.novotna@copygeneral.cz
Pečuji o spokojenost našich zákazníků a baví mě hledat ta nejlepší možná řešení. Ilona je nejnovější členkou týmu divize Display. Stará se o zákázky klientů, zadává je do výroby a zpracovává cenové nabídky.
Martin Šimánek
Martin Šimánek vedoucí instalačního týmu
S každým dalším zákazníkem a další netradiční zakázkou se učím něco nového. Proto se každý den těším na novou výzvu.
Zobrazit celý týmSkrýt tým
Chytrý asistent

Můžeme Vám pomoci?

Zanechte nám své tel. číslo a my Vám zavoláme.
/
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Praha

Praha

Senovážné náměstí 26

po-pá: 7-22 h, so-ne: 8-20 h
Telefon: +420 210 219 011, +420 210 219 013

Praha

Praha

Londýnská 57

po-pá: 7-20 h, so-ne: 10-18 h
Telefon: +420 210 219 016

Praha

Praha

Milady Horákové 4

po-pá: 8-19 h, so: 8-16 h
Telefon: +420 210 219 036, +420 210 219 038

Praha

Praha

Radlická 10

po-pá: 8-20 h, so-ne: 10-18 h
Telefon: +420 210 219 021

Brno

Brno

Dvořákova 13

po-pá: 7-22 h, so: 10-18 h
Telefon: +420 210 219 031

Plzeň

Plzeň

Prešovská 16

po-pá: 7-22 h, so–ne: 10-18 h
Telefon: +420 210 219 026, +420 210 219 027

Online
Chat
Online objednávka