Vyzdobili jsme výlohu v obchodním domě "my" na Národní třídě

 

Mise
Náš zákazník Buzz s. r. o. nás požádal, abychom na výlohu obchodního domu "my" na Národní třídě navrhli a instalovali vhodné řešení pro vizuální komunikaci.

Řešení

Tohoto úkolu jsme se rádi ujali. Vytvořili jsme výzdobu, která zahrnovala interiérovou i exteriérovou podlahovou grafiku, interiérový polep jedné zadní stěny a dvou bočních stěn s dveřmi, potisk a tvarový ořez voštinových desek, tisk na samolepku a barevnou samolepku s tvarovým ořezem.  Náš instalační tým zajistil instalaci všech zmíněných prvků a také deinstalaci po skončení akce - soutěže, ke které výloha vybízela.

Na celou realizaci jsme měli týden. Instalovat se muselo v noci (po zavírací době obchodního domu) - což je požadavek, který pro klienty dokážeme zajistit.

Výsledek

V rámci projektu jsme zákazníkovi doporučili další řešení, která nebyla v původním zadání a která přispěla ještě k lepšímu výsledku celé akce: použití podlahové grafiky a využití speciální webové stránky pro zasílání odpovědí do soutěže. Zákazník byl spokojen a my také.

© 2016 Copy General