Vytvořili jsme dekoraci s motivem Himálají v kancelářích na Andělu

 

Mise

V červnu 2016 vystoupala Klára Kolouchová, první Češka, která zdolala Mount Everest, i na druhou nejvyšší horu světa, vzdorovitou K2. Celou akci finančně podpořila marketingová agentura MarketUp, která si u nás v listopadu objednala dekoraci čtyř stěn ve svých nových kancelářích na Andělu. Motivem byly právě čtyři fotografie z himálajské výpravy.

Řešení
Celkem jsme potiskli 66 m2 tapety. Dodané fotografie jsme zvětšovali na velký formát, takže výsledné rozlišení bylo velmi nízké a obrázky jsme museli speciální metodou převzorkovat na vyšší rozlišení, v některých částech retušovat, aby se odstranily nedostatky, a kompozičně upravit.

Tiskli jsme na hladkou vliesovou tapetu bez PVC. Tisk trval asi 12 hodin čistého času. Jednotlivé pruhy tapet jsme nařezali na přesný formát a lepili jsme takzvaně na sraz (tedy bez přesahů). Před vlastním lepením jsme stěny ještě penetrovali. Instalaci provedl náš instalační tým během dvou dnů.

Výsledek
Zákazníkovi – který kladl velký důraz na kvalitu provedení – jsme dodali kompletní řešení zahrnující předtiskové zpracování, tisk na ekologicky šetrný materiál a instalaci.

© 2016 Copy General