Display Komplexní řešení pro design a reklamu

Zpět na služby

Bytový a interiérový design

V džungli byznysu není místo pro šedé myši. Reprezentovat musí i interiér vaší kanceláře. Nebo si chcete vyšperkovat dům nebo byt? Pomůžeme vám i s tím – je libo doplňky na míru? Domluvte si u nás konzultaci a společně proměníme vaše interiéry k nepoznání.

Tapety navržené na míru, potisk skla nebo dlaždiček. Téměř každý doplněk v interiéru dokážeme zhotovit přesně podle vašich představ.

Co vám přinese spolupráce s námi?

Jak probíhá spolupráce

1 Analýza potřeb

Potřebujete oživit vaši kancelář nebo domov? I v této oblasti leccos dovedeme. Je libo akustické obrazy nebo třeba tapety potištěné na míru? Domluvte si s námi konzultaci a společně přijdeme na netradiční a funkční řešení.

2 Grafický návrh

Specializujeme se na komplexní řešení. Připravíme pro vás i grafický návrh doplňků. Samozřejmě budeme v neustálém kontaktu, abychom se navzájem ujistili, že všechno jde přesně podle vašich představ.

3 Realizace a spolupráce

Jakmile si odsouhlasíme návrh, přijde na řadu výroba. Co nezařídíme sami, na tom spolupracujeme s předními kapacitami v oboru. Vždy se tedy můžete spolehnout na 100% kvalitu.

4 Dodání a instalace

Nakonec se postaráme i o instalaci výrobků. Vy budete přitom a výsledek tak budete mít pod kontrolou až do jeho poslední fáze.

Ozvěte se nám

Probereme s vámi všechny vaše požadavky nebo zodpovíme jakékoli vaše dotazy. Pro vytvoření nezávazné kalkulace použijte kalkulační formulář.

Michal Lachout
Michal Lachout
oddělení péče o zákazníky

Co o nás říkají zákazníci?

Chtěl bych vám moc poděkovat za polep auta, dnes jsem tam byl a všechno dopadlo naprosto skvěle, (asi) vedoucí pobočky / resp. pán co to se mnou řešil byl naprosto skvělej, milej, zákaznickej přístup na 200% :)) Takový přístup oceňuju a nevidím až tak často, takže o to víc mě to potěšilo a vím, že jsme se rozhodli správně.

Matej Toman
www.matejtoman.com, www.susienkovo.sk

S kým jsme také spolupracovali

© 2018 Copy General