Grafická studia

Nejvyšší kvalita a rychlost

Špičkový tisk je naším posláním. Na pobočkách tiskneme také na počkání.

Objednejte tisk online

Pošlete nám podklady přes internet a už zítra je můžete mít vytištěné.

Jsme vám stále k dispozici

Máme vlastní kurýrní službu a doručujeme kamkoliv po Česku i ve světe. V Praze, Brně a Plzni máme otevřeno i ve večerních hodinách a o víkendech.

Rozumíme práci architektů, projektantů a stavebních inženýrů – více než 20 let tiskneme technické výkresy a čárové grafiky. Seznamte se s řadou specializovaných služeb pro stavebnictví – PLAN.

Více o této službě

Dáme vašim nápadům velký formát, takže je nikdo nepřehlédne. Účinnost vašeho plakátu závisí na grafickém návrhu a technickém provedení – pomůžeme vám ho vytvořit od začátku až po vyvěšení.

Více o této službě

Poradíme vám, jaký systém je nejvhodnější pro vaši reklamu. Přímo na míru vám navrhneme a vytvoříme prezentační/reklamní plakáty, bannery, řezanou grafiku z barevných fólií, stojany i cedule.

Více o této službě

Nepodceňujte sebeprezentaci a svěřte nám výrobu vašich vizitek. Vizitky vám vyrobíme už od 100 kusů expresně do 4 hodin.

Více o této službě

Vytvoříme a vytiskneme vám letáky a prospekty, které zaujmou na první pohled. Kromě tisku zajistíme i grafický návrh. Letáky vám vyrobíme jednoduché i skládané.

Více o této službě

Nevíte si rady jak originálně pozvat na svou akci nebo svatbu? Připravíme vám pozvánku včetně grafického návrhu. S výběrem materiálu a následným rozesláním vám pomůžeme přímo na pobočce.

Více o této službě

Dodejte nám propagační materiály a my z nich vytvoříme cedule, poutače a polepy. Ořežeme vaše reklamní sdělení tak, aby sedělo na finální umístění.

Více o této službě

Visačky a jmenovky nesmí chybět na žádné větší konferenci, semináři, meetingu nebo firemní akci. Postaráme se vám o jejich přehlednou grafiku a dokonalý tisk.

Více o této službě

Co o nás říkají zákazníci?

"Ve spolupráci s firmou Copy General jsem úspěšně realizoval již mnoho zakázek bez jediné reklamace. Její výrobky jsou na profesionální úrovni a nejvyšší kvality zaručující dlouholetou životnost produktu. Personál vždy ochotný poradit a v případě potíží vstřícný. Výrobky společnosti Copy General mohu jen doporučit."

Adam Jakub
profesionální svatební fotograf / jakubadam.com

"Chválím vaší knihárnu. Před odjezdem na roční cestu po Novém Zélandu jsem nechal vytisknout a svázat dva svazky průvodce po Novém Zélandu (byl dostupný jen jako PDF). Velice mile mě překvapila kvalita vaší knižní vazby V2. Vazba průvodce má těžší život než běžná kniha. Vazba bez problémů přežila půl roku plánování, každodenního listování, povalování v autě, života venku, v tašce přes rameno a batohu, zvlhnutí a zmoknutí. Prostě jsme ji nešetřili, brali ji všude a obstála. Kniha drží pohromadě jako nová."

Lukáš Němec
grafik, cestovatel

© 2018 Copy General