Zkuste zkrácený úvazek u nás

Posunout níže img
Zkrácený úvazek maminkám

Zkrácený úvazek maminkám

Hoďte děti za hlavu…
… alespoň na chvíli.  

 

Přijďte se pobavit s našimi klienty. Jsou fajn a velmi rozmanití. Někteří přijdou v noblesním saku, jiní jsou potetovaní a zdobí je dredy. Určitě ale nešišlají a nemusíte jim stát za zadkem. Vymyslíte pro ně pěkné řešení, a ještě si to užijete. Spoustu věcí se naučíte a domů si odnesete příjemný obnos do rodinného rozpočtu. Ke svým dětem se vrátíte s čistou hlavou a plná energie.  
 

Stane se z vás mistryně trojího umění

Vyslechnete si zákazníka a musíte rychle pochopit, co opravdu chce. Toto umění je základem pro váš úspěch a jeho spokojenost. Pak vymyslíte skvělé řešení. Sypání kreativních nápadů z rukávu a jejich realizace je umění druhé a velmi povznášející. Nakonec zákazníkovi vysvětlíte přínosy toho, co jste pro něj vymyslely. Udělat to tak, aby byl spokojený, je umění nejvyšší. Kde jinde najdete takovou všestrannost? No, máte pravdu, snad jenom doma u dětí…

Bude vás to bavit

Vytvářet řešení pro zákazníka je zábavné. K dispozici máte špičkové stroje, které jinde těžko najdete. Papír je kouzelný materiál, který dokáže opravdu podivuhodné věci. Přidáte trochu vlastní tvořivosti a změníte třeba dětský pokoj na renesanční zámek nebo kosmickou loď. Pro zákazníka anebo pro toho drobečka, co máte doma. Proč ne? Budete překvapené, jak snadné to je.

Užijete si komunikaci s lidmi

Je jedno, jestli jsou z velké firmy nebo z pekařství za rohem, v saku na míru nebo lehce ošuntělí, tlustí nebo tencí. Na každého platí něco jiného. Se svou domácí průpravou ovládnete i ty, co se chovají jako malé děti. S radostí pak budete sledovat, jak odchází spokojení.

Máte čas na děti i odpočinek

Chcete se věnovat dětem, a pak pracovat, anebo nejdříve pracovat, a pak si s nimi hrát? Umíme obojí. Jedna „naše máma“ na půl úvazku, vedoucí oddělení zákaznické podpory, Míša, říká: „Chodím si sem odpočinout. Mohu si dát kávu na stůl a v klidu pracovat, aniž by mi ji moje vlastní kopie vylila.“  

Mluvíme řečí vašeho kmene

Začínali jsme kdysi jako partička, která žila naplno. Dnes už jsme trochu zestárli, lehce ubrali plyn a snad i zmoudřeli. Pomohly nám k tomu i děti, jejichž počet je ve firmě rozhodně větší než malý.* Máme je rádi a rozumíme jejich potřebám. Proto vás na chvíli pohlídáme. Ať mají klid. 

*Poznámka pro úřady: všechny děti si chováme pouze pro vlastní potřebu

Dejte nám o sobě vědět

Milující maminky na zkrácený úvazek hledáme na naše pobočky v Praze a v Brně. Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, na e-mailu zamestnani@copygeneral.cz nebo telefonním čísle +420 724 604 355.

Zjistěte víc

Prohlédněte si náš příběh, nebo prolistujte naši Kariérní brožuru.

Máte zájem? Skvěle, pošlete nám pár vět o sobě a nahrajte životopis

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
*
*
Přiloha:
Chytrý asistent

Můžeme Vám pomoci?

Zanechte nám své tel. číslo a my Vám zavoláme.
/
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Praha

Praha

Senovážné náměstí 26

dnes již zavířeno
Telefon: +420 210 219 011, +420 210 219 013

Praha

Praha

Londýnská 57

dnes již zavířeno
Telefon: +420 210 219 016

Praha

Praha

Milady Horákové 4

dnes zavřeno
Telefon: +420 210 219 036, +420 210 219 038

Praha

Praha

Radlická 10

dnes již zavířeno
Telefon: +420 210 219 021

Brno

Brno

Dvořákova 13

dnes zavřeno
Telefon: +420 210 219 031

Plzeň

Plzeň

Prešovská 16

dnes již zavířeno
Telefon: +420 210 219 026, +420 210 219 027

Online objednávka