Vytvořili jsme orientační a prezentační systém pro mezinárodní závody koňských spřežení Nebanice 2016

 

Mezinárodní závody koňských spřežení v Nebanicích jsou každoročně velkým svátkem pro všechny příznivce vozatajského sportu. Letos v červenci se konal už 24. ročník a my z Copy General jsme byli přitom.

Mise

Pořadatelé závodů nás požádali o kompletní zajištění vizuální komunikace – od počátečního návrhu prezentace, přes vytvoření orientačních systémů v místě konaní až po zajištění prezentace partnerů události.

Řešení

Ze všeho nejdříve jsme si chtěli detailně prohlédnout místo konání. Následně jsme v rozlehlém areálu navrhli umístění reklamních ploch partnerů události. Současně jsme řešili orientační systémy pro bezproblémový průběh klání. Následovalo zpracování grafických návrhů, jejich výroba a samotná instalace na místě konání. Když bylo po všem, postarali jsme se také i o odstranění nosičů a uvedení kolbiště do původního stavu.

Výsledek

Pořadatel ve spolupráci s námi připravil v místě konání závodů atraktivní prostředí pro více jak 80 týmů z celého světa. Své reprezentanty tu měla Velká Británie, Francie nebo třeba Německo.

Snažili jsme se, abychom pořadateli co nejvíce usnadnili práci a on se mohl naplno věnovat zajištění konání takto rozsáhlé akce. Letošním ročníkem se v mezinárodním měřítku podařilo zvýšit prestiž celé události. A nás moc těší, že jsme mohli být při tom.

© 2018 Copy General