Shop Vstřícnost a profesionalita za každých okolností

Zpět na služby

Zabezpečený přenos dat

Objednejte si z domova maloformátový i velkoformátový tisk, diplomové práce nebo tisk plakátů. Náš online objednávkový formulář vás navede k úspěšnému zadání objednávky, takže od vás budeme mít všechny potřebné údaje.

Co o nás říkají zákazníci?

"Ve spolupráci s firmou Copy General jsem úspěšně realizoval již mnoho zakázek bez jediné reklamace. Její výrobky jsou na profesionální úrovni a nejvyšší kvality zaručující dlouholetou životnost produktu. Personál vždy ochotný poradit a v případě potíží vstřícný. Výrobky společnosti Copy General mohu jen doporučit."

Adam Jakub
profesionální svatební fotograf / jakubadam.com

"Děkuji za skvěle odvedenou službu. V úterý večer jsem navštívil plzeňskou pobočku a nutně jsem potřeboval na středeční prezentaci 12 ks firemních katalogů. Už příchod na provozovnu mě moc mile potěšil. Ochotně se mě ujal Jiří. Ač jsem měl o finální verzi původně jinou představu, nabídl mi jiné a ve finále mnohem lepší řešení. Velmi oceňuji jeho rychlé a vstřícné přepracování dat do finální podoby (byť to se mnou nebylo jednoduché...) a následnou perfektní výrobu."

Martin Kampa

Tiskněte online Obyčejný tisk, fotoobrazy ale i třeba kalendáře.

© 2018 Copy General