Shop Vstřícnost za každých okolností

Zpět na služby

Vizitky

Nepodceňujte sebeprezentaci a svěřte nám výrobu vašich vizitek. Vizitky vám vyrobíme už od 100 kusů expresně do 4 hodin.

Poptejte kalkulaci

Tato služba je dostupná na všech našich pobočkách

...Načítání kalkulačky...

Dostupnost jednotlivých papírů na jednotlivých pobočkách Copy General je různá; nejširší výběr má obchod CG Londýnská. Tisk bílou barvou zajišťuje obchod CG Londýnská.

Tiskněte online Obyčejný tisk, fotoobrazy ale i třeba kalendáře.

Co o nás říkají zákazníci?

"Ve spolupráci s firmou Copy General jsem úspěšně realizoval již mnoho zakázek bez jediné reklamace. Její výrobky jsou na profesionální úrovni a nejvyšší kvality zaručující dlouholetou životnost produktu. Personál vždy ochotný poradit a v případě potíží vstřícný. Výrobky společnosti Copy General mohu jen doporučit."

Adam Jakub
profesionální svatební fotograf / jakubadam.com

"Děkuji za skvěle odvedenou službu. V úterý večer jsem navštívil plzeňskou pobočku a nutně jsem potřeboval na středeční prezentaci 12 ks firemních katalogů. Už příchod na provozovnu mě moc mile potěšil. Ochotně se mě ujal Jiří. Ač jsem měl o finální verzi původně jinou představu, nabídl mi jiné a ve finále mnohem lepší řešení. Velmi oceňuji jeho rychlé a vstřícné přepracování dat do finální podoby (byť to se mnou nebylo jednoduché...) a následnou perfektní výrobu."

Martin Kampa

© 2018 Copy General