Data Klientská korespondence, která funguje

Zpět na služby

Transpromo: marketing v servisní korespondenci

Využijeme data z běžné komunikace (výpisy, faktury, upomínky) a přidáme k nim marketingové nabídky vytvořené přímo na míru.

Podle obchodní historie, osobních zájmů a aktuálních potřeb zákazníka vytvoříte unikátní dokument, který vám náklady na komunikaci přesune do ziskových čísel. Z dat o vašich klientech můžete poznat jejich zájmy, chování i budoucí potřeby. Dobrá práce s daty je klíčová pro smysluplný plnobarevný dokument. Vaše transpromo dokumenty můžeme tisknout, posílat e-mailem nebo publikovat elektronicky.

Co vám přinese spolupráce s námi?

Jak probíhá spolupráce s námi

1 Analýza a segmentace dat

Potřebujeme poznat chování zákazníků, a proto se díváme do dat. Rozdělíme je do skupin, abychom komunikovali cíleně a na oblast, o kterou zákazník může projevit zájem. Tím zajistíme úspěšný výsledek.

2 Marketingová nabídka

Pro každou skupinu vytvoříme individuální nabídku nebo osobní sdělení.

3 Transpromo vzhled dokumentu

Podíváme se na aktuální design dokumentu a navrhneme nové rozvržení, které počítá s integrací vytvořených nabídek a sdělení. Většinou dokumenty převedeme z černobílého na plnobarevný.

4 Programování transpromo šablony

Co jsme si rozmysleli datově, obchodně a graficky teď převedeme do šablon generující finální klientskou korespondenci. Důkladně testujeme dynamické chování šablon a spouštíme kampaň.

5 Aktualizujeme obsah kampaní

Podle aktuálně probíhajících kampaní průběžně upravujeme obsah sdělení a grafiku kampaně.

Poznejte náš tým expertů

Petr Fučík
ředitel divize Data
Petr Fučík

Co o nás říkají zákazníci?

"Společnost CGOS vnímám jako partnera pro veškeré služby spojené s dokumenty. Řešíme spolu agendu od šablon a systému pro hromadné generování dopisů naší společnosti, jejich tisk a distribuci až po vazby a laminace prezentačních materiálů. Za naši společnost oceňujeme přidanou hodnotu zejména díky komplexnímu a kvalitnímu servisu."

Vladimír Gašpar
Operations LIFE CR/SR Manager, NN Pojišťovna

Zobrazit všechny ohlasy

S kým jsme také spolupracovali

Kontaktujte nás

Probereme s vámi vaše potřeby, připravíme pro vás nabídku, zařídíme referenční návštěvu nebo zodpovíme jakékoli vaše otázky.

Michaela Demeterová
specialistka na klientskou komunikaci
© 2018 Copy General