Data Klientská korespondence, která funguje

Zpět na služby

Tisk klientské korespondence

Zajistíme vám jakýkoliv plnobarevný a černobílý produkční tisk a kompletaci vaší klientské korespondence. Vybudujeme a budeme provozovat tiskové středisko ve vašich prostorách. Máme také vlastní centrální tiskové středisko s vysokou produkční kapacitou, kam směřujeme zákazníky, pro které je vhodné externí zpracování mimo vlastní prostory.

 

Víme, jaké technologie vám pomohou a kterých se naopak vyvarovat. Zvolíme optimální výrobu a procesy z pohledu kvality i ceny. S online aplikaci Elév budete mít přesný přehled o stavu zpracování každého dokumentu.

 

Zaměřujeme se na velkoobjemový tisk transakčních dokumentů jako jsou výpisy, faktury, smlouvy a další dokumenty s osobními údaji klientů a měníme je na plnobarevné, funkční transpromo dokumenty. Marketingový direct mail navrhneme a zpracujeme tak, aby vám přinesl výsledky.

Co vám přinese spolupráce s námi?

Jak probíhá spolupráce

1 Tiskové středisko onsite

Vybudujeme nebo převezmeme středisko ve vašich prostorách. Počítejte s tím, že se zaměříme na nastavené výrobní procesy a provedeme optimalizaci s ohledem vyšší efektivitu.

2 Centrální zpracování

Tiskové objemy přesměrujeme do našeho centrálního tiskového střediska. Zajistíme bezpečené zpracování dat a poskytneme vám nástroje, díky kterým získáte aktuální informace o zpracovaných zásilkách.

Poznejte náš tým expertů

Petr Fučík
ředitel divize Data
Petr Fučík

Co o nás říkají zákazníci?

"V r. 2011 jsem se rozhodli outsourcovat hromadné tisky banky. Na základě výběrového řízení jsme zvolili CGOS, kde pro nás zajišťují jak pravidelný tisk výpisů z účtů a informací o zamítnutých platbách pro klienty, tak i tisk jednorázových marketingových kampaní. Na straně banky připravujeme elektronické podklady, CGOS zajistí objednávku materiálu, tisk, obálkování, frankování a předání České poště. Naše dosavadní zkušenost se službami CGOS je velmi pozitivní a to jak v kvalitě poskytovaných služeb, tak vstřícnosti a rychlosti řešení provozních situací."

Pavel Sedláček
Head of Operations, Expobank

Zobrazit všechny ohlasy

S kým jsme také spolupracovali

Kontaktujte nás

Probereme s vámi vaše potřeby, připravíme pro vás nabídku, zařídíme referenční návštěvu nebo zodpovíme jakékoli vaše otázky.

Michaela Lelek
Michaela Lelek
obchodní konzultantka
© 2018 Copy General