Shop Vstřícnost a profesionalita za každých okolností

Zpět na služby

Tisk a vazba diplomových prací

Tisk a vázání diplomových prací je naše specialita – využijte našich dlouholetých zkušeností. Nechte si připravit potisk na desky diplomky předem a poté co práci dopíšete, vám ji svážeme na počkání.

Objednejte online

Tato služba je dostupná na všech našich pobočkách

Objednejte si tisk a vazbu diplomové práce

Zadejte tisk z pohodlí domova a nechte si objednávku doručit:

Tato služba je dostupná na všech našich pobočkách:

Kdy bude vaše práce hotová?

Bakalářské, diplomové nebo disertační práce profesionálně vytiskneme a svážeme na pobočkách v Praze, Brně a Plzni už od 6 hodin.

Co o nás říkají zákazníci?

"Ve spolupráci s firmou Copy General jsem úspěšně realizoval již mnoho zakázek bez jediné reklamace. Její výrobky jsou na profesionální úrovni a nejvyšší kvality zaručující dlouholetou životnost produktu. Personál vždy ochotný poradit a v případě potíží vstřícný. Výrobky společnosti Copy General mohu jen doporučit."

Adam Jakub
profesionální svatební fotograf / jakubadam.com

"Děkuji za skvěle odvedenou službu. V úterý večer jsem navštívil plzeňskou pobočku a nutně jsem potřeboval na středeční prezentaci 12 ks firemních katalogů. Už příchod na provozovnu mě moc mile potěšil. Ochotně se mě ujal Jiří. Ač jsem měl o finální verzi původně jinou představu, nabídl mi jiné a ve finále mnohem lepší řešení. Velmi oceňuji jeho rychlé a vstřícné přepracování dat do finální podoby (byť to se mnou nebylo jednoduché...) a následnou perfektní výrobu."

Martin Kampa

Poznejte náš tým expertů

Filip Vávro
vedoucí pobočky Senovážné náměstí 26, Praha
Filip Vávro
© 2016 Copy General