Display Komplexní řešení pro design a reklamu

Zpět na služby

Scénografie

Máte na starost výtvarnou složku u divadla, filmu nebo jinde? Pomůžeme vám. Potiskneme opony i dekorace velkých formátů. Potkejme se na nezávazné konzultaci a společně vdechneme vaší scéně život.

Potisk opony nebo podlahová grafika. S uměním jde ruku v ruce kreativita. A právě na tu se v Copy General  soustředíme.

Co vám přinese spolupráce s námi?

Jak probíhá spolupráce

1 Analýza potřeb

Máte na starost scénu třeba v divadle? Ani umění nám není cizí. Zařídíme vám návrh opony i dekorací. Domluvte si s námi konzultaci a společně vše vymyslíme.

2 Grafický návrh

Specializujeme se na komplexní řešení. Bez obav na nás můžete nechat i grafický návrh scény. Samozřejmě budeme v neustálém kontaktu, abychom se navzájem ujistili, že všechno jde přesně podle vašich představ.

3 Realizace dekorací

Jakmile si odsouhlasíme návrh, přijde na řadu výroba. Co nezařídíme sami, na tom spolupracujeme s předními kapacitami v oboru. Vždy se tedy můžete spolehnout na 100% kvalitu.

4 Dodání a instalace

Nakonec vám všechno dodáme a nainstalujeme. Vy samozřejmě budete u toho, abyste se ujistili, že je vše perfektní.

Ozvěte se nám

Probereme s vámi všechny vaše požadavky nebo zodpovíme jakékoli vaše dotazy. Pro vytvoření nezávazné kalkulace použijte kalkulační formulář.

Michal Lachout
Michal Lachout
oddělení péče o zákazníky

Co o nás říkají zákazníci?

Chtěl bych vám moc poděkovat za polep auta, dnes jsem tam byl a všechno dopadlo naprosto skvěle, (asi) vedoucí pobočky / resp. pán co to se mnou řešil byl naprosto skvělej, milej, zákaznickej přístup na 200% :)) Takový přístup oceňuju a nevidím až tak často, takže o to víc mě to potěšilo a vím, že jsme se rozhodli správně.

Matej Toman
www.matejtoman.com, www.susienkovo.sk

S kým jsme také spolupracovali

© 2018 Copy General