Data Klientská korespondence, která funguje

Zpět na služby

Šablony pro dokumenty

Vyvineme vám dokumentovou šablonu pro generování klientské korespondence jako jsou výpisy, upomínky, smlouvy nebo faktury. Pracujeme v módu externího vývoje nebo poskytujeme kapacity vývojářů on-site formou bodyshopu. Šablony vyvíjíme na technologii Inspire společnosti GMC Software Technology a využíváme vlastní licence.

 

Zajistíme vám také tvorbu a správu dokumentace k šablonám podle vlastní metodiky. S ověřenou metodikou zásadně zkracujeme čas přípravy zadání i samotného vývoje.

Co vám přinese spolupráce s námi?

Jak probíhá spolupráce

1 Analýza požadavků a definice parametrů

Potvrdíme si strukturu formátu vstupních dat. Ověříme, pro jaké výstupní kanály bude šablona používána. Projdeme s vámi mapování proměnných a chování dynamických částí šablony.

2 Tvorba zadání a dokumentace

Výstupy analýzy převedeme na grafickou část zadání, popis mapování proměnných a popis logiky šablony a potvrdíme si finální textace. Toto zadání slouží jako podklad pro vývojáře a současně jako dokumentace k šabloně. Využíváme vlastní ověřenou metodiku.

3 Vývoj šablony

Podle schváleného zadání probíhá tvorba šablony. Začíná se načítáním a formátováním dat, designováním stránek a obsahu, nastavováním dynamiky variabilních částí. Končí se určením výstupního formátu.

4 Funkční testování

Simulujeme data a ověřujeme, že se šablona chová podle zadání. To znamená, že obsahuje správné texty a požadovanou grafiku, proměnné jsou mapované korektně a mají správný formát a logika dokumentů funguje podle daných podmínek.

5 Akceptace šablony

Náhledy vygenerované ze šablon nebo šablony samotné předáme klientovi k akceptaci.

6 Migrace do produkce

Je-li vše v pořádku a schválené, domluvíme si termín nasazení šablony do produkčního prostředí. Šablony máme uloženy v centrálním repozitory a jsou řádně verzovány. Kdykoliv je možné se vrátit k předchozím verzím nebo je volat současně.

Poznejte náš tým expertů

Petr Fučík
ředitel divize Data
Petr Fučík

Co o nás říkají zákazníci?

"Společnost CGOS vnímám jako partnera pro veškeré služby spojené s dokumenty. Řešíme spolu agendu od šablon a systému pro hromadné generování dopisů naší společnosti, jejich tisk a distribuci až po vazby a laminace prezentačních materiálů. Za naši společnost oceňujeme přidanou hodnotu zejména díky komplexnímu a kvalitnímu servisu."

Vladimír Gašpar
Operations LIFE CR/SR Manager, NN Pojišťovna

Zobrazit všechny ohlasy

S kým jsme také spolupracovali

Kontaktujte nás

Probereme s vámi vaše potřeby, připravíme pro vás nabídku, zařídíme referenční návštěvu nebo zodpovíme jakékoli vaše otázky.

Michaela Demeterová
specialistka na klientskou komunikaci
© 2018 Copy General