Display Komplexní řešení pro design a reklamu

Zpět na služby

Prezentační systémy

Klienti o vás musí vědět.  Ať se rozhodnete pro cokoliv, prezentační systémy o vás dají vědět na kilometry daleko. Od prvotní analýzy až k samotné realizaci – vše vyřídíme v domluveném termínu. Nezáleží na množství a poradíme si i se zvláštními požadavky.

Co vám přinese spolupráce s námi?

Jak probíhá spolupráce

1 Analýza potřeb

Bannery, billboardy, vlajky nebo třeba pop up stěny. Nevíte, jak by měl vypadat výsledek, a nemáte čas shánět grafika? O všechno se postaráme od začátku až do konce. V oboru vizuální komunikace se pohybujeme již více než 20 let a za tu dobu máme za sebou spoustu výsledků. Naši odborníci zanalyzují vaše požadavky a všechno vám srozumitelně všechno vysvětlí.

2 Návrh konceptu

Specializujeme se na komplexní řešení. Připravíme pro vás i grafický návrh celého systému. Samozřejmě budeme v neustálém kontaktu, abychom se navzájem ujistili, že všechno jde přesně podle vašich představ.

3 Realizace a spolupráce

Jakmile si odsouhlasíme návrh, přijde na řadu výroba. Co nezařídíme sami, na tom spolupracujeme s předními kapacitami v oboru. Vždy se můžete spolehnout na 100% kvalitu.

4 Dodání a instalace

Postaráme se i o instalaci bannerů, billboardů nebo pop up stěn. Vy budete přitom a výsledek budete mít pod kontrolou až do poslední fáze.

Co o nás říkají zákazníci?

Chtěl bych vám moc poděkovat za polep auta, dnes jsem tam byl a všechno dopadlo naprosto skvěle, (asi) vedoucí pobočky / resp. pán co to se mnou řešil byl naprosto skvělej, milej, zákaznickej přístup na 200% :)) Takový přístup oceňuju a nevidím až tak často, takže o to víc mě to potěšilo a vím, že jsme se rozhodli správně.

Matej Toman
www.matejtoman.com, www.susienkovo.sk

Zobrazit všechny ohlasy

S kým jsme také spolupracovali

Ozvěte se nám

Probereme s vámi všechny vaše požadavky nebo zodpovíme jakékoli vaše dotazy. Pro vytvoření nezávazné kalkulace použijte kalkulační formulář.

Michal Lachout
Michal Lachout
oddělení péče o zákazníky
© 2018 Copy General