Shop Vstřícnost a profesionalita za každých okolností

Zpět na služby

Prezentační systémy – bannery, roll-up stojany, cedule

Poradíme vám, jaký systém je nejvhodnější pro vaši reklamu. Přímo na míru vám navrhneme a vytvoříme prezentační/reklamní plakáty, bannery, řezanou grafiku z barevných fólií, stojany i cedule. Na jednorázové akce vám můžeme materiál také zapůjčit.

Jak probíhá spolupráce?

1 Analýza situace

Nejdřív se ptáme a až potom pracujeme. Zkonzultujeme se vámi, který typ prezentačně-reklamního sdělení je pro vás nejvhodnější.

2 Návrh řešení

Připravíme vám několik návrhů, jak by banner nebo roll-up mohl vypadat.

3 Realizace a dodání

Prezentační systém vám obvykle vyhotovíme už druhý den od přijetí objednávky. Pokud ho potřebujete ihned, vyhotovíme vám jej na počkání za příplatek.

Objednejte online

Tato služba je dostupná
na všech našich pobočkách

Objednejte si výrobu prezentačních systémů

Zadejte tisk z pohodlí domova a nechte si objednávku doručit:

Tato služba je dostupná na všech našich pobočkách:

Kdy bude váš výtisk hotový?

Termín dodání obecně závisí na rozsahu zakázky. Banner vám dodáme už za den, za příplatek ho můžete mít do několika minut. Termín s vámi vždycky individuálně dohodneme.

Co o nás říkají zákazníci?

"Ve spolupráci s firmou Copy General jsem úspěšně realizoval již mnoho zakázek bez jediné reklamace. Její výrobky jsou na profesionální úrovni a nejvyšší kvality zaručující dlouholetou životnost produktu. Personál vždy ochotný poradit a v případě potíží vstřícný. Výrobky společnosti Copy General mohu jen doporučit."

Adam Jakub
profesionální svatební fotograf / jakubadam.com

"Děkuji panu Mikotovi z plzeňské pobočky Copy General. Moc si jeho přístupu ceníme – bohužel to ještě není všude samozřejmost. Konkrétně chování pana Mikoty k zákazníkovi je pro mě moc příjemná zkušenost."

Aleš Bárta
vedoucí provozu

Poznejte náš tým expertů

Filip Vávro
vedoucí pobočky Senovážné náměstí 26, Praha
Filip Vávro
© 2016 Copy General