Shop Vstřícnost a profesionalita za každých okolností

Zpět na služby

Noční tisková pohotovost

Potřebujete něco expresně vytisknout v noci? Vaši zakázku zpracujeme na pobočce Senovážné nám. 26,  Praha 1 - v pracovní dny v noci od nedělní 23h do páteční 6h. Tam si také po telefonické dohodě s operátorem můžete hotovou zakázku vyzvednout po 6h ranní – nebo si ji můžete nechat poslat kurýrem. 

  • Sbírejte body a měňte je za výhody: slevy nebo služby zdarma
  • Rychlejší odbavení díky online zákaznickému účtu
  • Možnost platby předplaceným kreditem: tisknete levněji a nečekáte u pokladny

Získejte kartu dnes Více o výhodách zákaznické karty

Co o nás říkají zákazníci?

"Ve spolupráci s firmou Copy General jsem úspěšně realizoval již mnoho zakázek bez jediné reklamace. Její výrobky jsou na profesionální úrovni a nejvyšší kvality zaručující dlouholetou životnost produktu. Personál vždy ochotný poradit a v případě potíží vstřícný. Výrobky společnosti Copy General mohu jen doporučit."

Adam Jakub
profesionální svatební fotograf / jakubadam.com

"Děkuji za skvěle odvedenou službu. V úterý večer jsem navštívil plzeňskou pobočku a nutně jsem potřeboval na středeční prezentaci 12 ks firemních katalogů. Už příchod na provozovnu mě moc mile potěšil. Ochotně se mě ujal Jiří. Ač jsem měl o finální verzi původně jinou představu, nabídl mi jiné a ve finále mnohem lepší řešení. Velmi oceňuji jeho rychlé a vstřícné přepracování dat do finální podoby (byť to se mnou nebylo jednoduché...) a následnou perfektní výrobu."

Martin Kampa

Poznejte náš tým expertů

Filip Vávro
vedoucí pobočky Senovážné náměstí 26, Praha
Filip Vávro
© 2016 Copy General