Shop Vstřícnost a profesionalita za každých okolností

Zpět na služby

Kalendáře na míru

Vámi vytvořený dárek potěší nejvíc. Tento navíc vydrží celý rok. Nechte si u nás vytvořit kalendář s vlastními fotografiemi. Vyrobíme vám závěsné, stolní nebo plakátové kalendáře. Stačí přinést 13 fotografií nebo je vložit online.

Poptejte kalkulaci

Tato služba je dostupná na všech našich pobočkách

Objednejte si výrobu kalendáře na míru

Zadejte tisk z pohodlí domova a nechte si objednávku doručit:

Tato služba je dostupná na všech našich pobočkách:

Kdy bude váš kalendář hotový?

Vyrobit kalendář trvá standardně 24-48 hodin. Pokud na něj spěcháte, vyhotovíme vám ho expresně i do 4 hodin od zadání dat.

Co o nás říkají zákazníci?

"Ve spolupráci s firmou Copy General jsem úspěšně realizoval již mnoho zakázek bez jediné reklamace. Její výrobky jsou na profesionální úrovni a nejvyšší kvality zaručující dlouholetou životnost produktu. Personál vždy ochotný poradit a v případě potíží vstřícný. Výrobky společnosti Copy General mohu jen doporučit."

Adam Jakub
profesionální svatební fotograf / jakubadam.com

"Děkuji za skvěle odvedenou službu. V úterý večer jsem navštívil plzeňskou pobočku a nutně jsem potřeboval na středeční prezentaci 12 ks firemních katalogů. Už příchod na provozovnu mě moc mile potěšil. Ochotně se mě ujal Jiří. Ač jsem měl o finální verzi původně jinou představu, nabídl mi jiné a ve finále mnohem lepší řešení. Velmi oceňuji jeho rychlé a vstřícné přepracování dat do finální podoby (byť to se mnou nebylo jednoduché...) a následnou perfektní výrobu."

Martin Kampa

Poznejte náš tým expertů

Filip Vávro
vedoucí pobočky Senovážné náměstí 26, Praha
Filip Vávro
© 2018 Copy General