Data Klientská korespondence, která funguje

Zpět na služby

Funkční design dokumentů

Služba, která sjednotí vzhled všech firemních dokumentů odcházejících ke klientům. V průběhu projektu optimalizujeme nejen vzhled a strukturu dokumentů, ale i procesy související s jejich vznikem, použté řídicí mechanizmy a náklady.

 

Použitím funkční typografie zajistíme lepší čitelnost a srozumitelnost klientské komunikace. U všech typů dokumentů určíme oblasti, které mohou vypadat a fungovat stejně a definujeme jejich jednotné používání v celé společnosti. Dostanete od nás kompletní návod na správu a další rozvoj vašich dokumentů v podobě manuálu.

Co vám přinese spolupráce s námi?

Jak probíhá spolupráce

1 Analýza stavu dokumentů

Prozkoumáme co největší počet dokumentů vaší klientské korespondence.Analyzujeme současný stav a připravíme dokument, který ukazuje nejednotu a prostor ke zlepšení. Na základě výstupu analýzy se rozhodnete, zda budete pokračovat do další etapy nebo je pro vás současný stav dokumentů vyhovující.

2 Projekt funkčního designu

Posbíráme požadavky odborných útvarů, připravíme návrhy nového designu, konzultujeme s účastníky projektu a vybereme finální verzi. Pro tu připravíme detailní grafický manuál.

3 Workshop pro sbírání požadavků

Využíváme workshop jako prostředek pro sbírání požadavků a interaktivní diskuzi mezi jednotlivými účastníky. Do projektu zapojíme zástupce produktů, marketingu, IT vývoje, provozu,klientského centra a právníky.

 

4 Převod dokumentů

V celém nebo dílčím rozsahu zajistíme grafické návrhy jednotlivých dokumentů podle připraveného manuálu.

5 Grafický manuál

Podle připraveného grafického manuálu a pravidel pro práci s textem si můžete zajistit převod dokumentů vlastními kapacitami.

Poznejte náš tým expertů

Petr Fučík
ředitel divize Data
Petr Fučík

Co o nás říkají zákazníci?

"Odborná znalost technologie GMC Inspire, časová a kapacitní flexibilita a vstřícný přístup při konzultacích a realizaci požadavků našeho businessu, jsou hlavními důvody dlouhodobé a úspěšné spolupráce se společností Copy General Onsite Services v oblasti vývoje kompozičních šablon a správy dokumentace. Oceňuji také možnost objednat kapacity vývojářů formou externí služby nebo formou onsite bodyshopu."

Šárka Felcmanová
specialista provozní korespondence senior, Česká pojišťovna

Zobrazit všechny ohlasy

S kým jsme také spolupracovali

Kontaktujte nás

Probereme s vámi vaše potřeby, připravíme pro vás nabídku, zařídíme referenční návštěvu nebo zodpovíme jakékoli vaše otázky.

Michaela Demeterová
specialistka na klientskou komunikaci
© 2018 Copy General