Shop Vstřícnost a profesionalita za každých okolností

Zpět na služby

Fotoknihy

Vytvoříme vám exkluzivní fotoknihu plnou vzpomínek na vaši svatbu, dovolenou, maturitní ples nebo jinou příležitost, která si zaslouží zvěčnit. Fotoknihy můžete také využít ke své profesionální prezentaci, ať už jste modelka, fotograf nebo máte grafické studio.

Poptejte kalkulaci

Tato služba je dostupná na všech našich pobočkách

T Obyčejný tisk, fotoobrazy ale i třeba kalendáře.

Co o nás říkají zákazníci?

"Ve spolupráci s firmou Copy General jsem úspěšně realizoval již mnoho zakázek bez jediné reklamace. Její výrobky jsou na profesionální úrovni a nejvyšší kvality zaručující dlouholetou životnost produktu. Personál vždy ochotný poradit a v případě potíží vstřícný. Výrobky společnosti Copy General mohu jen doporučit."

Adam Jakub
profesionální svatební fotograf / jakubadam.com

"Děkuji za skvěle odvedenou službu. V úterý večer jsem navštívil plzeňskou pobočku a nutně jsem potřeboval na středeční prezentaci 12 ks firemních katalogů. Už příchod na provozovnu mě moc mile potěšil. Ochotně se mě ujal Jiří. Ač jsem měl o finální verzi původně jinou představu, nabídl mi jiné a ve finále mnohem lepší řešení. Velmi oceňuji jeho rychlé a vstřícné přepracování dat do finální podoby (byť to se mnou nebylo jednoduché...) a následnou perfektní výrobu."

Martin Kampa

© 2018 Copy General