Shop Vstřícnost a profesionalita za každých okolností

Reference

"I am delighted to get the opportunity to congratulate the staff of COPY GENERAL on their customer service approach. I was at their Senovazne namesti store recently in the evening and the customer service representative who dealt with me (Petr) was simply great: very good English, very efficient and very friendly."

Philippe Riboton
Managing Partner, HR PARTNERS

Pěkný den, chci Vám touto cestou velmi poděkovat za vysoce profesionální práci při zpracování a vyhotovení fotoobrazu Divadlo na Montmartru. S výsledkem jsme moc spokojeni. S přáním jen toho dobrého,

MgA. Michal Bureš
rozhlasový a divadelní režisér a dramaturg, Praha 5

Dobrý den Filipe, vše bylo v naprostém pořádku, dokonce jsem byla příjemně překvapená, jak brzy jste to měli hotové (160 kusů dokumentů po 40 listech, kroužková vazba). Jsme velice spokojeni a budeme se těšit na další spolupráci. S díky a přáním hezkého dne,

Ing. Martina Schwarzová
Office Assistant, Stance Communications, s.r.o.

"Chtěli bychom poděkovat skvělému týmu Copy General za spolupráci při výrobě fotografií SIDESHOW Antonína Kratochvíla, které měly v sobotu premiéru na Fotofestivalu v Moravské Třebové! Fotografie zaznamenaly velký úspěch a služby Copy General můžeme vřele doporučit všem fotografům! Děkujeme!"

Natalie A. Rollko
Creative Director, Astronauts

"Děkuji panu Mikotovi z plzeňské pobočky Copy General. Moc si jeho přístupu ceníme – bohužel to ještě není všude samozřejmost. Konkrétně chování pana Mikoty k zákazníkovi je pro mě moc příjemná zkušenost."

Aleš Bárta
vedoucí provozu

"Vynikající služby, moc milá a snaživá obsluha – rád se do Copy General vracím."

Antonín Svobodník
Brno

"Perfektní služby, ideální otevírací doba a nově i možnost internetu na pobočce."

Martin Přehnal
Brno

Vážený pane Sikoro, ač toto není u mě klasické, nemohu svou zkušenost s Copy General nechat bez povšimnutí. Dne 2.8. jsem potřebovala udělat objednávku na pamětní knihu obce Kozolupy. Bohužel toto není můj každodenní chléb, tudíž jsem si zavolala o radu na plzeňskou pobočku. S velmi milým zjištěním musím konstatovat, že slečna, která se mě telefonicky ujala, byla naprosto profesionální, ale především milá, vstřícná a lidská, vše mi s ochotou vysvětlila a téměř navedla, jak správně provést složitější internetovou objednávku. Nadále jsem velmi potěšena, že i když byla objednávka odeslaná ještě ten den večer, nyní už ji držím v ruce a to ve výborné kvalitě, která předčila snad i mé očekávání. Proto bych Vám chtěla poděkovat za práci, kterou vykonávate, především plzeňským zaměstnancům a jejich přístupu k zákazníkovi! Přeji hezký den

Mgr. Pavla Flajtingrová

"Chválím vaší knihárnu. Před odjezdem na roční cestu po Novém Zélandu jsem nechal vytisknout a svázat dva svazky průvodce po Novém Zélandu (byl dostupný jen jako PDF). Velice mile mě překvapila kvalita vaší knižní vazby V2. Vazba průvodce má těžší život než běžná kniha. Vazba bez problémů přežila půl roku plánování, každodenního listování, povalování v autě, života venku, v tašce přes rameno a batohu, zvlhnutí a zmoknutí. Prostě jsme ji nešetřili, brali ji všude a obstála. Kniha drží pohromadě jako nová."

Lukáš Němec
grafik, cestovatel

"Děkuji za skvěle odvedenou službu. V úterý večer jsem navštívil plzeňskou pobočku a nutně jsem potřeboval na středeční prezentaci 12 ks firemních katalogů. Už příchod na provozovnu mě moc mile potěšil. Ochotně se mě ujal Jiří. Ač jsem měl o finální verzi původně jinou představu, nabídl mi jiné a ve finále mnohem lepší řešení. Velmi oceňuji jeho rychlé a vstřícné přepracování dat do finální podoby (byť to se mnou nebylo jednoduché...) a následnou perfektní výrobu."

Martin Kampa

"Ve spolupráci s firmou Copy General jsem úspěšně realizoval již mnoho zakázek bez jediné reklamace. Její výrobky jsou na profesionální úrovni a nejvyšší kvality zaručující dlouholetou životnost produktu. Personál vždy ochotný poradit a v případě potíží vstřícný. Výrobky společnosti Copy General mohu jen doporučit."

Adam Jakub
profesionální svatební fotograf / jakubadam.com

Krásný dobrý den, pane Vávro, včerra jsem velmi nutně potřebovala svázat poměrně velké množství dokumentů. Vaši zaměstnanci měli velké množství zakázek a řekli mi, že ta má bude připravena až zítra v šest hodin. Byla to velmi důležitá věc, kterou jsme potřebovali podat dnes v deset hodin. Když jsem slečnu Alisu požádala, zda by nebylo možné mít zakázku dříve, šla se ihned zeptat. Vrátila se s informací, že v 10:30. Já jsem ji situaci objasnila a řekla jsem, že klidně můžeme za expresní vyřízení zakázky zaplatit více. Alisa nám to zařídila a naúčtovala nám běžnou částku s tím, že cokoli navíc odmítla. Nemáte nikde možnost psát recenze. Já bych se samozřejmě takto dopodrobna nerozepisovala, ale bylo by fajn moci Alise a dalším Vašim zaměstnancům za jejich přítomný a velmi úžasný přístup někde veřejně dát pár hvězdiček. Alespoň to tedy řeším touto cestou. Přeji Vám hezký den a děkuji za to, co děláte.

Věra Mikušová
Projektový koordinátor, CZ.NIC z.s.p.o.

"Jsem ráda za samoobslužný tisk, kde nově můžu tisknout z internetu. To je velká pomoc. Tisk a vazbu bakalářky jsem u Copy General využila na jaře kvůli akční ceně."

Kateřina Gregorová
Praha

"Diplomka svázána a odevzdána. Moc děkuji – hlavně za super rychlý servis!"

Zuzana Tichá
studentka, Plzeň

"Vážená paní Bláhová, ráda bych Vám napsala, že jsem jednala prostřednictvím e-mailu o své disertační práci s paní nebo slečnou Hanou Plassovou ohledně výroby desek pro svoji disertační práci (bude to netypicky vyráběné v Praze), musím říci, že jsem byla velice spokojená s podanými informacemi, ochotou a i rychlostí vyřízení. Jelikož žiji v Německu, moc mně pomohlo, že jsem nemusela na pobočku osobně nebo volat tam. Určitě Vaši firmu doporučím i dalším kolegům ze školy. Ještě si u Vás nechám příští týden vytisknout celou disertační práci (bude to okolo 900 stránek + autoreferát na 200-400 stránek)."

Monika Broulíková
Plzeň

Tiskněte online Obyčejný tisk, fotoobrazy ale i třeba kalendáře.

© 2018 Copy General