Přinesli jsme revoluční tisk do Hradce Králové

 

25. ledna jsme v Hradci Králové představili nejrychlejší velkoformátové tiskárny HP PageWide XL. Navázali jsme tak na eventy, které již proběhly v Ostravě a Praze v Národní technické knihovně. 

V areálu Tereziánského dvora v Hradci Králové jsme odborné veřejnosti prezentovali technologii pro velkoformátový barevný produkční tisk HP PageWide XL. Jedná se o nejrychlejší barevnou velkoformátovou tiskárnu na trhu. Tiskne rychlostí 30 formátů A1 za minutu. Stroj využívá unikátní systém tiskových hlav a pigmentový inkoust a díky tomu jsou tisky voděodolné a světlostálé.

Veřejně byl představen model HP PageWide XL 4500 MFP. Dále pak nové řady plotrů pro technický segment HP DesignJet T3500 a novinka pro fotorealistický tisk DesignJet Z5600.

Naši hosté zároveň mohli načerpat praktické zkušenosti z využívání této technologie, které jsme získali během minulého roku, kdy jsme tisk poprvé uvedli v České republice.  Na strojích HP PageWide XL jsme pro naše klienty za loňský rok vytiskli téměř 400 000 m2, což je přibližně 10x plocha Václavského náměstí v Praze. Bylo tedy rozhodně co hodnotit a o čem mluvit.

Prezentace nových technologií HP PageWide XL a DesignJet se již staly tradicí. V současné době se již intenzivně připravuje další.

© 2018 Copy General