Přinesli jsme Himálaje do kanceláří na Andělu

 

Mise

V červnu 2016 stoupala Klára Kolouchová, první Češka, která zvládla Mount Everest, i na druhou nejvyšší horu světa, legendární a často smrtící K2. Celou akci sponzorovala marketingová agentura MarketUp.

Sponzor se rozhodl, že chce tento významný okamžik pro české horolezectví přiblížit svých pracovníkům i klientům ve svých kancelářích. V listopadu si proto společnost u Copy General objednala dekoraci čtyř velkých stěn ve svých nových kancelářích na Andělu. Motivem byly právě fotografie z himálajského dobrodružství.

Řešení

Celkem fotografie pokryly 66 m2 stěn. Dodané fotografie se tak museli zvětšit na opravdu velký formát. Dodané fotografie ovšem nebyly v ideální rozlišení a musely se speciální metodou přerastrovat na vyšší rozlišení. V některých částech jsme museli přistoupit k retušování, aby se odstranily viditelné nedostatky. Samozřejmostí byla příprava celé kompozice.

Fotografie jsme tiskli na hladkou vliesovou tapetu bez PVC, přičemž jednotlivé pruhy byly široké až 148 cm. Tisk trval asi 12 hodin čistého času. Pruhy jsme nařezali na přesný formát a lepilo se takzvaně na sraz (tedy bez přesahů). Před vlastním lepením se stěny ještě penetrovaly. Instalaci provedl náš instalační tým během dvou dnů.

Výsledek

Zákazníkovi, který kladl velký důraz na kvalitu provedení, jsme dodali kompletní řešení zahrnující předtiskové zpracování, tisk na ekologicky šetrný materiál a instalaci. Fotografie z výstupu na K2 dnes tvoří inspirující součást interiéru společnosti MarketUp.

© 2018 Copy General