Kdo jsme Jeden příběh – a stovky tváří za ním

1992: Začínáme. A hned nonstop

Těžko uvěřit, že už je to čtvrt století. Před 25 lety jsme v Praze otevřeli první copy centrum v ČR s nonstop provozem. Od počátku jsme nechtěli „jen“ tisknout – ale i pomáhat, poradit, vymýšlet nové způsoby. Možná jste si u nás tehdy vytiskli svou první diplomku.

Více o divizi Shop

1994: Pronikáme do stavebnictví

Vytrhli jsme trn z paty architektům a projektantům. Začali jsme jim kompletovat, dodávat i spravovat objemnou projektovou dokumentaci. A to vše v šibeničních termínech. Večer nevečer, víkend nevíkend. Naučili jsme se dělat kvalitní práci extrémně rychle.

Více o divizi Plan

1997: Stavíme produkční střediska

Nikdy jsme neplánovali usnout na vavřínech. Firmám či konferencím jsme umožnili tisknout větší náklady, v lepší kvalitě a za kratší čas. Poznali jsme, jak jednotlivé typy byznysu fungují a co vyžadují. Díky tomu jsme byli efektivní tam, kde bylo potřeba.

Více o divizi Print

2003: Radíme bankám a pojišťovnám

Chtěli jsme tisknout ještě ve větším. Tak jsme začali rozesílat dopisy klientům obřích bank i pojišťoven. A to už není legrace. Když v milionových nákladech uděláte chybu, dozví se to půlka republiky. Tohle byla velká zkušenost. Naučila nás preciznosti.

Více o divizi Data

2010: Řešíme přímou komunikaci

Vždy jsme hledali nová řešení, když ostatní ještě neviděli ani problém. Zkoumáme obchodní procesy, propojujeme komunikační kanály – a tvoříme i vyhodnocujeme direct kampaně, aby měly co největší dopad. Objevili jsme, že v marketingu je pořád co objevovat.

Více o divizi Direct

2016: Vytváříme design & reklamu

Udělali jsme další krok a vynalézáme nové způsoby pro vizuální komunikaci firem či umělců. Objevujeme další možnosti prezentace: signmaking, interiéry, CLV, polepy, bytový design, scénografie… A jak se známe, tak brzy přijdeme zase s něčím novým.

Více o divizi Display

Jsme dnes o stránku napřed

A zítra budeme už zase o pár řádků dál. Vždy pro vás vymyslíme něco víc.

NAPIŠTE. ZAVOLEJTE

© 2018 Copy General