Představujeme nejrychlejší velkoformátové tiskárny - Ostrava 2016

 

Na začátku tohoto roku jsme v Národní technické knihovně v Praze úspěšně představili novinku velkoformátového tisku HP PageWide XL. Získali jsme skvělé ohlasy a zjistili, že naše zákazníky tato technologie zajímá a mají chuť si ji vyzkoušet v praxi. Rozhodli jsme se proto uspořádat představení této novinky i pro Moravskoslezký kraj a jeho okolí.

Pro takovou událost jsme nemohli vybrat lepší místo, než jedinečný areál dolu Hlubina v Dolních Vítkovicích. Tento historický prostor poskytl návštěvníkům unikátní kontrast – vedle technologií ze začátku 20. století stál výkvět polygrafického vývoje z roku 2016. Na akci jsme představili nové technologie HP PageWide XL a novinky řady DesignJet pro technický a grafický segment.

Na představení dorazili zástupci firem napříč celým trhem – poskytovatelé reprografických služeb, tiskárny, ale také velké projektové ústavy či strojírenští giganti. Díky pestrosti představovaných technologií si každý návštěvník našel ideální řešení pro svůj provoz. Vedle představení těchto technologií jsme se s našimi partnery podělili i o naše reálné zkušenosti.

Samotným tiskem ale tato událost nekončila – návštěvníky jsme provedli areálem železáren a společně vystoupali na Bolt Tower. Po skončení akce jsme zajistili instalaci zařízení HP PageWide XL 5000 v Reprostudio 3C - společnosti, která se v Ostravě zabývá tiskem a grafikou. Návštěvníci mohli také soutěžit o stolní tiskárnu HP PageWide a služby CopyGeneral v hodnotě 5 000 Kč. 

Tímto děkuji všem zúčastněným z řad návštěvníků i realizačního týmu a těším se na budoucí setkání.

© 2018 Copy General