Otázky a odpovědi k cenové politice

 

Vážení zákazníci,

od 27. května 2014 jsme v našich copy centrech změnili obchodní a cenovou politiku. V souvislosti s tím jste nám zaslali řadu podnětů k zamyšlení, otázek, ale také kritických připomínek. Všechny pečlivě zvažujeme, protože si názorů našich zákazníků vážíme. Níže naše kroky blíže vysvětlujeme a Vaše dotazy zodpovídáme.

 

Proč jste zpoplatnili užití počítače? Chcete tím vydělat?

Na první pohled nepopulární opatření má za cíl zejména zrychlit a zkvalitnit služby pro zákazníky v samoobslužné zóně. Velmi často se stávalo, že řada zákazníků musela na volný počítač čekat kvůli nekázni jiných, kteří jej využívali i k jiným účelům než odeslání souboru do tiskárny. Symbolickou částkou 1 Kč za minutu jsme chtěli tento ohled k ostatním zákazníkům motivovat. První zkušenosti ukazují, že se tím rychlost odbavení zakázek v samoobslužné zóně zrychlila o 50 %.

 

Proč jste zavedli minimální cenu zakázky 29 Kč?

Dostupnost i kvalita našich služeb v kopírovacích centrech způsobila, že v posledních letech rapidně narostlo množství drobných zakázek. Tyto malé zakázky nezohledňují cenu našich služeb, navzdory tomu, že je stále zkvalitňujeme. V důsledku také svým množstvím ovlivňují kvalitu i rychlost odbavení větších zakázek.

 

Zbavujete se tím malých zákazníků?

Částka 29 korun představuje náklady na naše služby. Všem našim zákazníkům (i těm „malým“) nabízíme možnost pořídit si předplacenou kartu, která jim  nadále umožní v samoobslužné zóně tisknout či kopírovat zakázky pod 29 korun, na druhou stranu jim přinese řadu dalších výhod – například nižší ceny barevného tisku anebo rychlejší odbavení bez čekání na pokladně.

 

Co získám s věrnostní předplacenou kartou?

S věrnostní předplacenou kartou získáte:

-          výhodnější ceny

-          rychlejší odbavení zakázky v samoobslužné bez čekání u pokladny

-          další bonusy pro věrné zákazníky

Předplacenou kartu získáte za cenu 30 Kč, minimální částka pro nabití činí 170 Kč.

© 2018 Copy General