Data Klientská korespondence, která funguje

Reference

"Copy General je spolehlivý a vstřícný partner, díky kterému jsme již druhý rok po sobě mohli vybraným klientům poslat elektronický výpis z účtu."

Tomáš Peterka
vedoucí oddělení Klientský servis a online marketing, Českomoravská stavební spořitelna, a.s.

"Odborná znalost technologie GMC Inspire, časová a kapacitní flexibilita a vstřícný přístup při konzultacích a realizaci požadavků našeho businessu, jsou hlavními důvody dlouhodobé a úspěšné spolupráce se společností Copy General Onsite Services v oblasti vývoje kompozičních šablon a správy dokumentace. Oceňuji také možnost objednat kapacity vývojářů formou externí služby nebo formou onsite bodyshopu."

Šárka Felcmanová
specialista provozní korespondence senior, Česká pojišťovna

"Společnost CGOS vnímám jako partnera pro veškeré služby spojené s dokumenty. Řešíme spolu agendu od šablon a systému pro hromadné generování dopisů naší společnosti, jejich tisk a distribuci až po vazby a laminace prezentačních materiálů. Za naši společnost oceňujeme přidanou hodnotu zejména díky komplexnímu a kvalitnímu servisu."

Vladimír Gašpar
Operations LIFE CR/SR Manager, NN Pojišťovna

"V r. 2011 jsem se rozhodli outsourcovat hromadné tisky banky. Na základě výběrového řízení jsme zvolili CGOS, kde pro nás zajišťují jak pravidelný tisk výpisů z účtů a informací o zamítnutých platbách pro klienty, tak i tisk jednorázových marketingových kampaní. Na straně banky připravujeme elektronické podklady, CGOS zajistí objednávku materiálu, tisk, obálkování, frankování a předání České poště. Naše dosavadní zkušenost se službami CGOS je velmi pozitivní a to jak v kvalitě poskytovaných služeb, tak vstřícnosti a rychlosti řešení provozních situací."

Pavel Sedláček
Head of Operations, Expobank

"Generali Pojišťovna a.s. spolupracuje s CGOS již 4 roky. V rámci hodnocení externích partnerů dle kritérií ISO 9001:2000 je společnost po celou dobu spolupráce hodnocena jako vynikající, vykazující růst, vývoj technologického zpracování a dalších doplňkových služeb dle vysoké úrovně poskytování služeb v oblasti zpracování dat a tiskových výstupů. Mezi silné stránky CGOS patří precizní předtisková příprava, vývoj tiskového řešení na míru zadavateli, spolehlivé zpracování dat, profesionální zpracování zakázek a jejich distribuce, detailní reporting, proaktivita a zákaznický přístup. Samozřejmostí je sledování stavu zakázek i materiálu na skladě on-line."

Václav Pelc
vedoucí skupiny Document Management System, Generali Pojišťovna

"Již několikaletá probíhající spolupráce s CGOS přináší naší společnosti všechny výhody profesionálního tiskového střediska. COFIDIS s.r.o. využívá služeb zejména v oblasti hromadných měsíčních i mimořádných tiskových výstupů, tisk personalizovaných dokumentů v rámci poštovních či elektronických zásilek. V rámci spolupráce s CGOS oceňujeme plně automatizované provozy, jejich bezchybnost, možnost individuálního přístupu a řešení na míru. Další předností kooperace je on-line sledování v rámci zákaznického systému. Za kvalitním technickým zázemím stojí také profesionalita samotných zaměstnanců, jejich společná týmová práce a pracovní nasazení."

Kateřina Brůnová
CRM specialista, COFIDIS

"Začátkem roku 2015 bylo v rámci naší společnosti rozhodnuto, že tisk, kuvertování a rozesílání klientských výpisů bude tzv. outsourcováno mimo banku. V rámci výběrového řízení jsme se rozhodovali mezi třemi firmami, přičemž jednou z nich byla právě firma Copy General Onsite Services s.r.o. Již v přípravné fázi celého projektu byla vidět značná profesionalita firmy CGOS, která se k naší spokojenosti nevytratila ani po implementování outsourcovaného procesu. Celý projekt i následné zpracování výpisů se vyznačuje maximální strukturovaností a detailním zpracováním výstupních dat. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro firmu CGOS nejen z finančních důvodů, ale i z důvodu vysoké kvality poskytovaných služeb."

Pavel Čurilla
Head of GS-OS IU Prague, Commerzbank

S kým jsme spolupracovali

Data usecase ilustrace

Přechod na inkoustový tisk snížil Allianz náklady o 30 %

Plnobarevnou inkoustovou technologií jsme dosáhli nižších nákladů a až patnáctinásobné rychlosti tisku. Díky tomu odešleme za rok více než 3 miliony zásilek.

Přečtěte si případovou studii Logo Allianz

O stránku napřed. Ve všem, co děláme.

Domluvte si referenční návštěvu

Zjistěte zblízka, jak naše služby fungují a ověřte si, že opravdu přináší výsledky. Zajistíme vám návštěvu v našem produkčním středisku.

Kontaktujte nás

© 2018 Copy General