Copy General změnila tvář kanceláří společnosti Siemens

 

Mise

Společnost Siemens chtěla ve svém sídle v pražských Stodůlkách vylepšit design interiérů a akusticky odhlučnit místnosti pro telefonické konference.

Pro společnost jsme již dříve zajišťovali potisk stěn a instalaci tapet v zasedacích místnostech. Na základě dobré zkušenosti se na nás obrátila i s touto rozsáhlou zakázkou.

Řešení

Dostali jsme za úkol instalovat grafiku na skleněné stěny v dalších osmi zasedacích místnostech. Šlo o nepotištěnou i potištěnou fólii imitující pískované sklo opatřenou matnou laminací pro snazší instalaci i zvýšení mechanické odolnosti. Tiskly se dvě vrstvy inkoustu, aby měl obraz i při průchodu světla z druhé strany plné barvy.  Následně se ještě prováděl tvarový ořez některých výtisků. Grafické motivy odkazovaly k historii společnosti Siemens, přičemž část designů navrhovalo naše grafické studio.

U místností pro telefonní konference jsme polepovali skleněné dveře motivem londýnské telefonní budky a přidávali jsme akustické tlumicí panely, aby se omezila slyšitelnost hovoru mimo místnost.

Výsledek

Na konci zakázky byl klient velice spokojen – jeho kanceláře mají moderní vzhled a zároveň jsou komfortnější pro práci.

© 2018 Copy General