5 tipů jak zkrotit diplomku

5 tipů jak zkrotit diplomku

 

Praktický návod na tisk a vazby diplomových prací. Studuješ vysokou? Čeká tě odevzdání závěrečné práce? Přesně pro tebe je tento článek!

Tip 1. Zjisti si ve škole přesné údaje

V jakém formátu se píše název školy, název fakulty i katedry, co a jak se píše hůlkovým písmem, co normálním písmem... a tak podobně. Přesné požadavky na text titulní strany má každá alma mater trochu jinak. Tak ať se nespleteš, což by se prodražilo.

Tip 2. Objednej si desky předem

Jakmile znáš údaje na přední stranu, objednej si ražbu textu na desky a mezitím v klidu dopisuj. Pak stačí na poslední chvíli přijít na jednu z našich poboček (Praha, Brno, Plzeň) – a tisk i vazbu vnitřních stran uděláme na počkání. Ušetříš tak za expresní/přednostní potisk desek..

Tip 3. Vše vyřídíš i od svého počítače

Naše online objednávka nezná otevírací dobu. Vazby a tisk diplomových prací objednáš nonstop, i uprostřed noci. Nemusíš nikam chodit, máš vše vyřízeno během chvíle a je to i levnější. Základní vazba hotová za 48 hodin, se čtyřmi vyraženými řádky textu vyjde na 279 korun. 

Tip 4. Žádný Word – PDF to jistí!

Máš dopsáno? Ulož si wordovské dokumenty raději v PDF. Jen tak máš jistotu, že se v souboru před tiskem nic nezmění a neposune: odstavce, odrážky, fonty, řádkování, tabulky... přece nechceš přijít do školy s nečitelnou diplomkou.

Tip 5. Najdeš nás v centrech měst 

Máme 6 poboček ve 3 českých městech. Ať je to PrahaBrno nebo Plzeň, nemusíš jezdit daleko – vždy nás najdeš v centru. Po Praze, Brně i Plzni doručujeme na objednání osobním kurýrem.

© 2018 Copy General